Sale!

Kantoor white 3315

800.00ден

Земја на потекло Полска
МАТЕРИЈАЛ Метал + абажур
БОЈА Бела
Број на сијалици 1
Јачина и тип E_27 – ​​LED Max 15W

Kantoor white 3315

Share on facebook
Share on pinterest
Scroll to Top
Scroll to Top

Побарај понуда