Sale!

Siro White 3246

Original price was: 1,400.00ден.Current price is: 850.00ден.

Земја на потекло Полска
МАТЕРИЈАЛ Метал + абажур
БОЈА Бела + сребрена
Број на сијалици 1
Јачина и тип E_27 – ​​LED Max 15W

Availability: 9 на залиха

Siro White 3246

Share on facebook
Share on pinterest
Scroll to Top

Побарај понуда